Wymiana klocków hamulcowych Diy: True Must Do

Jesteś w drodze do domu, wpadasz w wieczór i widzisz lampkę kontrolną silnika. Jaki może być ten stan? Dawało ci nadzieję, że oferta była poważna, ponieważ ostatnio sprawdziłeś lub zmieniłeś ropę naftową. Oto dlaczego powinieneś natychmiast zatrzymać się i wypróbować, zamiast czekać do rana.

Pamiętam, że byłem w biurze klienta i przeczytałem przewodnik po serwisie. Nie byłem z tym związany, ale klient zadzwonił do biura, aby narzekać, że nie wiem, co robię, mimo że czytałem instrukcję obsługi. Nadal nie wiem, co było z tym klientem, ale dla mnie bardziej martwiłem się, gdyby technik nie miał instrukcji obsługi, niż gdyby środek zaradczy na kaca zrobił wszystko, siedząc przy swoich spodniach. Teraz wychodzę na zewnątrz, aby dowiedzieć się, czego potrzebujesz ze względu na swój jeden dostęp. Dlaczego niektórzy ludzie uważają, że nie wiesz, co zrobić, jeśli skorzystanie z instrukcji obsługi jest poza mną.

Przytrzymaj przewód świecy zapłonowej za pomocą izolowanych szczypiec i dotknij wybranego miejsca uziemienia za pomocą gwintowanej części świecy zapłonowej. Niech ktoś uruchomi silnik twojego samochodu i skupi się na otworze świecy zapłonowej. Szukasz jasnoniebieskiej iskry, aby przeskoczyć przestrzeń – działa. Jeśli możesz obserwować tę niebieską iskrę wyraźnie, nawet w świetle dziennym, twoja własna świeca zapłonowa działa dobrze.

Słuchać; znajdziesz mnóstwo podejść do naprawy monitorów LCD, więc nie przyznawaj się do porażki, ale! Być może możesz przetestować bezpiecznik pico, aby ustalić, czy jest jakiś odczyt.

Rozdzielczość kolorów tego laptopa jest jasna i fantastyczna. Kontrast z kolorami jest idealny do rodzaju ciężkiej pracy. Powinieneś jednak być pewien, że nie zmienisz jej na maksymalną jasność, ponieważ to zepsuje twój wygląd.

Jeśli lampka ostrzegawcza silnika zapala się lub wskaźnik ciepła przekracza normalną potrzebę zatrzymania silnika, należy trzymać się z dala od uszkodzeń. Każdy, kto ma lampę gazową, która działa tak samo, zatrzymaj silnik prosto w zatoce. Jeśli masz wskaźnik temperatury i może być powyżej normy natychmiast zatrzymaj samochód i wyłącz silnik.

Korzystając z narzędzia do skanowania, zachowujesz najwyższą możliwą opłatę diagnostyczną, którą normalnie płaciłbyś za swojego osobistego mechanika. Spokojnie pozwól swojemu mechanikowi dokładnie to, czym jest kod i może on bezpośrednio podejść do problemu. Nauczysz się oszczędzać na kosztach pracy. Kup narzędzie skanujące OBD II tak szybko, jak to tylko możliwe i wybierz najlepszy budżet na wydatki. Będziesz musiał się martwić o ramiona i zapewnić sobie spokój!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *