BARDZO UDANY DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE

 

11 i 12 kwietnia odbył się w naszej szkole bardzo udany Dzień Otwarty przygotowany przez p. Olgę Fałek – Zdebel oraz p. Danutę Tworuszkę. W poniedziałek miało miejsce spotkanie z rodzicami szóstoklasistów, podczas którego p. Fałek w formie prezentacji multimedialnej przedstawiła ofertę dydaktyczno – wychowawczą szkoły, a dyrektor  odpowiedział na wszystkie pytania rodziców i przedstawił procedurę  przyjęcia do naszego gimnazjum. Rodzice mieli możliwość zapoznania się z bazą szkoły.
We wtorek gościliśmy szóstoklasistów ze SP nr 5 oraz SP nr 11. Uczniowie poznali ofertę szkoły, porozmawiali z dyrektorem szkoły, obejrzeli specjalnie dla nich przygotowane przedstawienie pt. „Na Olimpie”, a potem, pod przewodnictwem p. D. Tworuszki, p. O. Fałek – Zdebel oraz wybranych uczniów kl. 1b, gruntownie zwiedzili szkołę. W tym dniu mieliśmy również gościa z Urzędu Miasta – odwiedziła nas pani inspektor Wioletta Stala – Walasek, która również bardzo chętnie, po raz kolejny, spotkała się z naszą społecznością.
Dzień Otwarty za nami! Mamy nadzieję, że skutecznie zachęciliśmy przyszłorocznych pierwszoklasistów!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kwiecień2016. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *