Rewelacyjne przedstawienie w naszej szkole!

14 kwietnia, specjalnie z okazji Dnia Otwartego w naszej szkole, szóstoklasiści SP nr 5 oraz SP nr 11,  a godzinę później także nasi uczniowie, mieli okazję zobaczyć przedstawienie pt. W poszukiwaniu Kopciuszka. Sztukę tę, według oryginalnego scenariusza Anety Antosiak z Pracowni Edukacyjno – Artystycznej Skene , przygotowali uczniowie i nauczyciele naszego gimnazjum. Uwspółcześniona historia Kopciuszka i jego bajkowych przyjaciół wciągnęła widzów w zabawny spektakl, w którym liczne zwroty akcji i znane przeboje nie pozwoliły ani przez chwilę na nudę. Widownia był zachwycona, a aktorzy i pozostali twórcy przedstawienia bawili się równie dobrze, prezentując talenty aktorskie, sceny taneczne i piosenki. W spektaklu wystąpili:

Krasnoludki: Patrycja Szotek  – 3a, Dawid Ochwat – 3a, Dawid Podgórski – 3a, Bartek Poloczek – 2a, Paweł Malina Malinowski – 3b oraz nauczyciele WF : pani Elżbieta Pucka i pan Sebastian Góra,Wilk i Czerwony Kapturek – Mateusz Moroń z 3c i Paulina Maciaszek 3b, Jaś i Małgosia  – Damian Nowak 3c i Filip Woźnicki 3a, Kot w Butach – nauczyciel języka polskiego – pani Dorota Jagieła, Macocha – Angelika Milanowicz 3b oraz jej dwie córki – Kamila Śmieja i Karolina Lampa z 2a, Szalona Wróżka – Alicja Pociejowska 3c, Józek- przyjaciel Franka – Mateusz Śmiałek 3c, oraz w rolach głównych Zakochany książę Franek i jego odnaleziony Kopciuszek – Tomek Zamorowski 3c i Ola Pietrusińska 3b. Oprócz tego: Tańczyła – Wiktoria Radziej 1a i Nicola Tarka1b, śpiewały – Nicola Tarka i Sylwia Pęczkiewicz z 1b. Dekoracja – nauczyciel plastyki – pani Agata Materna – Dudkowiak, Muzyką zajął się Rafał Józek Pussy z 3c, Filmował – K. Ludwicki 3b.

A pomysł na dostosowanie oryginalnego scenariusza Anety Antosiak do potrzeb Dnia Otwartego, scenariusz po zmianach, kostiumy i reżyseria – Kot w Butach i dwa najstarsze krasnoludki!

Zapraszamy do udziału w przyszłym roku! Obejrzyjcie film!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kwiecień2015. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *