BARDZO UDANY DZIEŃ OTWARTY W NASZYM GIMNAZJUM!

13 i 14 kwietnia odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty. W poniedziałek po południu naszą szkołę licznie odwiedzili rodzice szóstoklasistów, którzy mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły przedstawioną przez p. O. Fałek – Zdebel i porozmawiać z dyrektorem M. Zdeblem.

We wtorek spotkaliśmy się z szóstoklasistami SP nr 11 oraz SP nr 5. Uczniowie obejrzeli  film o szkole, poznali przyszłoroczną ofertę edukacyjną oraz obejrzeli przedstawienie szkolne pt. W poszukiwaniu Kopciuszka. Na koniec  przespacerowali się po szkole z przewodnikiem – p. D. Tworuszką, żeby na własne oczy sprawdzić, jak atrakcyjna jest nasza szkoła.

Był to bardzo intensywny i niezwykle atrakcyjny Dzień Otwarty 2015. Szóstoklasiści, do zobaczenia we wrześniu!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kwiecień2015. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *