Kłodnicy ciąg dalszy

4 listopada, młodzież naszej szkoły po raz kolejny wzorowo wywiązała się z powierzonego zadania.

W doborowym towarzystwie: pana Borysa Pronobisa– organizatora społecznej akcji „Rewitalizacja rzeki Kłodnicy”, pana Jacka Bożka – prezesa i założyciela Klubu Gaja , pana Pawła Grzybowskiego – koordynatora projektu Zaadoptuj Rzekę, przedstawicieli spółdzielni Górnik, radia Katowice i innych; byliśmy świadkami uroczystego wmurowania Znaku Wodnego (nagrody programu „Zaadoptuj rzekę”) w dolinie Kłodnicy. Ten moment, to początek zmian w środowisku przyrodniczym wokół naszej szkoły, Kłodnica zostanie oczyszczona, a jej brzegi zagospodarowane.

Uczniowie klas: Ia i II b wraz z opiekunami: panią M. Wosik, G. Kuszek, A. Materną- Dudkowiak oraz szkolnym koordynatorem W. Pajestką uporządkowali teren wokół Kłodnicy.

Nie odbyło się bez podziękowań, wspólnych zdjęć, uśmiechu i drobnych upominków. Liczymy na więcej tak udanych akcji, dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Listopad2014. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *