Europejski Dzień Języków

Zapraszamy uczniów i nauczycieli naszej szkoły do śpiewających obchodów Europejskiego Dnia Języków.

W dniu 24 września 2014 w naszej szkole odbędzie się z okazji Europejskiego Dnia Języków Festiwal Karaoke, na który serdecznie zapraszamy uczniów oraz nauczycieli naszej szkoły. Będziemy śpiewać utwory obcojęzyczne na Holu głównym podczas przerw od  10:35 do 12:30. Można przygotować własną piosenkę z tekstem oraz melodią lub wybrać utwór z listy. Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie swojego udziału do p. Sylwii Matusiak Bednarz oraz p. Eweliny Brzezińskiej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wrzesień 2014. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *