Sukces Narodowego Czytania w naszej szkole!

06 września 2014 r. na holu głównym naszej szkoły w godzinach od 10.00 do 12.00 odbyło się Narodowe Czytanie Trylogii Henryka Sienkiewicza.

Wzorem poprzedniego roku nasza szkoła włączyła się do akcji prezydenta Komorowskiego upowszechniającej wspólne czytanie przez Polaków najpiękniejszych dzieł literatury polskiej.

 

 

Uczniowie naszej szkoły tłumnie przyszli (43 uczestników!) na tę imprezę i aż 17 uczniów czytało Ogniem i mieczem, Potop i Pana Wołodyjowskiego (2a:  Filip Władarz, Agata Morawek, Kamila Śmieja, Karolina Lampa; 2c: Adam Bartczak, Kamil Matuszyński, Wiktoria Kołodziej, Stanisław Pronobis, Martyna Potopa, Paweł Piech, 3a : Dawid Podgórski , 3b: Angelika Milanowicz, Paulina Maciaszek, Kuba  Ludwicki, 3c: Mateusz Moroń, Kuba Skotnicki, Mateusz Śmiałek, Patrycja Kroczek,). Czytający otrzymali piękne podziękowania, wszyscy  – słodki poczęstunek.

Gratulujemy odważnym czytelnikom, dziękujemy wszystkim za wartościowe sobotnie przedpołudnie.
D. Jagieła, K. Kurtycz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wrzesień 2014. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *