Ani double- ani trouble..

Trochę starych informacji sportowych? 😉

Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia, w  starym roku, a dokładnie 5 i 6 grudnia odbyły się międzyszkolne zawody sportowe w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców.

Aleksandra Szynkowska

Zajęły III miejsce, na 4 zespoły, które przyjechały. I mecz z Gimnazjum nr 18 nasze dziewczęta wygrały 24:9, po III kwarcie prowadząc 20:1 rywalki przez ? spotkania były w stanie zdobyć tylko jeden punkt z rzutu karnego. Dopiero w czwartej kwarcie dziewczęta odpuściły dając sobie rzucić kilka koszy i trafiając jeszcze tylko 2 razy. W kolejnych meczach nie było już tak kolorowo: z Gimnazjum nr 5 dziewczęta przegrały 17:9, mimo że na samym początku spotkania prowadziły, z gospodarzami, czyli gimnazjum nr 19 i trenującymi na co dzień koszykarkami przegrały 85:12.

Łukasz Gruszka

Gospodarzem było Gimnazjum nr 1. Mecze zagrali jeszcze z dwoma gimnazjami. Niestety wszystkie przegrali  i ostatecznie zajęli IV miejsce. Trzeba jednak przyznać, że walczyli dzielnie przez wszystkie 3 spotkania, dając z siebie wszystko, ciężko jednak było grać z chłopakami wyższymi średnio o głowę.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Koszykówka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.