?Tylko spokój może nas uratować?

Przysłowie ?do trzech razy sztuka? w przypadku naszych tenisistek stołowych sprawdziło się w 99%. W składzie Kasia Bednarczyk, Ania Wajand (dwa lata z rzędu 5 miejsce w Mistrzostwach Katowic) oraz ?Gabi? Ćmachowska wyruszyliśmy do Gimnazjum nr 13, by w końcu stanąć na ?pudle?.

 

Pierwszy mecz z Gimnazjum nr 16 zachwiał naszą pewność siebie, ponieważ po meczach singlowych wynik brzmiał 1:1 i o zwycięstwie miał zadecydować debel. Pod hasłem ?Tylko spokój może nas uratować? ograliśmy rywalki awansując dalej. Kolejny rywal, Gimnazjum nr 15, okazał się dla nas za mocny jak na ten etap turnieju, z którym przegraliśmy w deblu (po grach singlowych 1:1).

Nie oznaczało to, że odpadamy z gry (dla przypomnienia: gra się do 2 porażek). Z następnym rywalem Gimnazjum nr 2, również nie było łatwo i dopiero debel rozstrzygnął pojedynek na naszą korzyść. Znudzone już grami deblowymi dziewczyny postanowiły rozprawić się z kolejnymi przeciwniczkami już w grach singlowych pokonując Gimnazjum nr 8 oraz Gimnazjum nr 20. O wejście do małego finału (mecz o 3 miejsce) przyszło nam walczyć z dobrze już znaną reprezentacją Gimnazjum nr 15. Tym razem zastosowanie się do tytułowego przysłowia pozwoliło zrewanżować się i również w deblu odnieść zwycięstwo.

Mecz o 3 miejsce z gospodarzem turnieju niestety nie ułożył się po naszej myśli, gdyż remisując po grach singlowych, rywalki nie dały nam najmniejszych szans w deblu.

4 miejsce cieszy, ale z drugiej strony tak mało brakowało do pełni szczęścia.

{pgslideshow id=19|width=475|height=475|delay=2000|image=L|pgslink=1}

Ten wpis został opublikowany w kategorii Tenis stołowy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *