Najpierw nas, potem my?

Chłopcy w siatkówkę też nie mieli szczęścia w losowaniu. W pierwszej rundzie los nas zetknął z Gim nr 13, gdzie są klasy o profilu siatkówki oraz z Gim nr 35 z Mikołowskiej.  I tak jak w tytule,

najpierw lanie otrzymaliśmy od wicemistrzów Katowic  a potem my sprawiliśmy łomot sąsiadowi z Brynowa. Wszystkie sety miały podobny przebieg. Z Gim 13 pierwszy set do stanu 16:16 miał  wyrównany przebieg, potem zagrywka przeciwnika dobiła nas, a kolejny set to jeszcze większe baty. Jeden z zawodników serwował około 14 razy. Potem z Gim 35 my graliśmy jak profesorowie i przeciwnicy nie zdobyli w dwóch setach więcej punktów niż 25. Ostatecznie drugie miejsce w grupie, więc na miarę oczekiwań.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Siatkówka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.