ROK SZKOLNY 2006/2007

Laureaci:

Ola Twardowska

 

Konkurs

Data

Zajęta miejsce

Uczniowie

Opiekun

„Bezpieczny gimnazjalista”

czerwiec 2007

wyróżnienie

Paweł Sielicki, Paweł Stefaniak, Jarosław Jaworski

mgr Jolanta Hejnoł

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie

maj 2007

wyróżnienie

redakcja Gimzetki

mgr Jolanta Wawoczny, mgr Ewa Fatyga-Fijołek

Konkurs recytatorski „Dziwny jest ten świat, świat wokół nas…”

I  miejsce

II miejsce

III miejsce

Aleksandra Twardowska

Dominika Olczyk

 

Anna Prędka

mgr Ewa Fatyga-Fijołek

V MIĘDZYNARODOWY KONKURS LITERACKI ?FAIR PLAY JEST OK?

kwiecień 2007

wyróżnienie

Karol Pallado

mgr Jolanta Wawoczny, mgr Ewa Fatyga-Fijołek

Młodzieżowy Turniej Literacki

II miejsce

III miejsce

Ola Twardowska

Anna Prędka

mgr Ewa Fatyga-Fijołek

Eskulapiada

I miejsce

Aleksandra Twardowska

mgr Aneta Piedo-Kula

Kameralny Festiwal Piosenki

I miejsce

Marta Gajęcka

mgr Aleksandra Stano

IV Wojewódzki Konkurs Piosenki Młodzieżowej ?Droga do gwiazd przez gimnazjum?

I miejsce

Marta Gajęcka

mgr Aleksandra Stano

Konkurs Przedmiotowy z Biologii

marzec 2007

laureatka

Ola Twardowska

mgr Aneta Piedo – Kula

Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

II miejsce

Bartłomiej Raj, Karol Baryłko, Rafał Kordek

mgr Jolanta Kudela

PIKOMAT – Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

III etap

Martyna Duda

mgr Agata Knap

KANGUR

wyróżnienie i nagroda II stopnia

Michał Mulka, Tomasz Prędki, Małgorzata Grzyb, Maciej Frydrychowicz

mgr Mariola Marcisz

III Gimnazjada Ortograficzna

I miejsce,

II miejsce

Karolina Hanczarowska, Jakub Molencki

Konkurs Informatyczno ? Polonistyczny ?W świecie mitów?

styczeń 2007

III miejsce

Paweł Sielicki, Rafał Fijałkowski

mgr Olga Fałek-Zdebel, mgr Dorota Jagieła

Multimedialna Prezentacja kraju Anglojęzycznego

I miejsce

Aleksandra Twardowska

mgr Jolanta Drozdek

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego

finalista

Anna Prędka

mgr Ewa Fatyga-Fijołek

II etap konkursów przedmiotowych

listopad 2006

język polski

Ania Prędka, Monika Ogierman

mgr Ewa Fatyga-Fijołek

historia

Dominika Olczyk, Marcin Bugała, Angelika Pokorny

Igor Smoliński

mgr B. Szewczyk

mgr M. Wypych

Matematyka

Adam Adamski

mgr A. Knap

Katowice od A do Z

wrzesień 2006

III miejsce

Marcin Bugała

mgr Jolanta Wawoczny

Ten wpis został opublikowany w kategorii Osiągnięcia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *