Chłopaki na 5 – tkę

Po zeszłorocznym, historycznym sukcesie (Wicemistrz Rejonu) zgodnie z przysłowiem ?apetyt rośnie w miarę jedzenia? kadra szkoły w Sztafetowych Biegach Przełajowych wyruszyła na podbój Katowic.

 

 

Reprezentacja chłopców (osłabiona brakiem  kontuzjowanego Łukasza Saraczewskiego) w składzie Bernard Fischer, Dorian Celmer, Jakub Rzepa, Konrad Pełka, Tomasz Piekarczyk oraz Wojciech Kłopocki od samego początku liczyła się w walce o czołowe lokaty. Jako jeden z pierwszy na I zmianie zameldował się Bernard, a Dorian z Kubą idąc (biegnąc) w ślady kolegi, po kolejnych zmianach, utrzymali miejsce w czołówce. Wyśmienicie na ?placu boju? zaprezentowali się Konrad z Tomkiem, którzy nierzadko przekraczając barierę dźwięku, wyprowadzili drużynę na 3 miejsce. Na ostatniej (decydującej) zmianie biegł Wojtek, który niestety nie utrzymał miejsca medalowego i ostatecznie przybiegł jako piąty 🙁 (przeciwnicy podobno znali skrót).

Szkoda 3-go miejsca, ale? podkreślając fakt, że z zeszłorocznych ?Siedmiu Wspaniałych? pozostał tylko Dorian, to i tak chłopaki spisali się na medal.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Biegi Przełajowe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *