Absolwenci 2003/2004

ABSOLWENCI ROKU SZKOLNEGO 2003/2004



Agnieszka Pogrzeba
/ nauczyciel: mgr Ewa Fatyga – Fijołek

Laureatka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego; 2000/2001


Laureatka Miejskiego Konkursu Recytatorskiego; 2001/2002;


Marcin Ignasiak
/ nauczyciel: Barbara Tajstra

?         Laureat Wojewódzkiego Diecezjalnego Konkursu Biblijnego; 1999/2000 oraz 2001/2002


Elżbieta Solak
/ nauczyciel: mgr Agnieszka Janas

?         II miejsce na Festiwalu Piosenki Turystycznej i Poezji Śpiewanej ?Plucha?; 2000/2001


II miejsce na Festiwalu Piosenki Ekologicznej; 2001/2002

I miejsce w Młodzieżowym Turnieju Literackim; 2001/2002;


Andrzej Grzywocz
/ nauczyciel: mgr Mariola Witkowska

?         I miejsce w województwie w V Edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR; 2000

?         I miejsce w VIII Wojewódzkim Konkursie Matematycznym NUDNA MATEMATYKA; 1999/2000

?         I miejsce w województwie w VI Edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR ;2001

?         I miejsce w IX Wojewódzkim Konkursie Matematycznym NUDNA MATEMATYKA; 2001/2002

?         I miejsce w województwie w VII Edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR; 2002

?         I miejsce w województwie w ogólnopolskim konkursie ALFIK Matematyczny; 2001

?         II miejsce w Kraju w Ogólnopolskim Konkursie ALFIK Matematyczny; 2001

?         I miejsce w X Wojewódzkim Konkursie Matematycznym NUDNA MATEMATYKA ;2001/2002

?         Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ?Indulge Genio? Artes Liberales


Ewelina Szcześniak
/ nauczyciel: mgr Sebastian Góra

?         I miejsce w Mistrzostwach Katowic Gimnazjów w biegu na 300m; 2000/2001

?         III miejsce w Mistrzostwach Katowic Gimnazjów w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt; 2000/2001

?         II miejsce w Mistrzostwach Katowic Gimnazjów w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt; 2001/2002

?         II miejsce w Rejonowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt;  2001/2002


Mateusz Świątek
/ nauczyciel: mgr Marek Zdebel

?         I miejsce w Mistrzostwach Katowic Gimnazjów w Piłce Nożnej, 2000/2001

?         II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Szkół Gimnazjalnych, 2000/2001

?         I miejsce w Mistrzostwach Katowic Gimnazjów w Skoku w Dal Chłopców, 2000/2001

?         II miejsce Mistrzostwach Katowic Gimnazjów w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców, 2001/2002

?         I miejsce w Mistrzostwach Katowic Gimnazjów w Soku w Dal Chłopców, 2001/2002

?         II miejsce w Drużynowej Lidze LA, 2001/2002


Andrzej Wawrzyniak
/ nauczyciel: mgr Marek Zdebel

?         I miejsce w Mistrzostwach Katowic Gimnazjów w Piłce Nożnej, 2000/2001

?         II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Szkół Gimnazjalnych, 2000/2001

?         II miejsce w Drużynowej Lidze LA, 2001/2002


Agnieszka Stala
/ nauczyciel: ks. Adam Wycisk

?         Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego dka Gimnazjów ?Jeżeli więc mogę cię chlubić, to tylko w Chrystusie Jezusie?, 2002/2003


Michał Skowronek
/ nauczyciel: mgr Bogusława Szewczyk

?         Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii, 2001/2002

?         Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii, 2002/2003

Michał Skowronek / nauczyciel: mgr Teresa Nowrotek

?         Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii, 2001/2002


Maria Brzoza
/ nauczyciel: mgr Agata Materna

?         Laureatka Konkursu Plastycznego ? ?Spotkania Młodych Artystów?, 2002/2003


Urszula Piaskowa
/ nauczyciel: mgr Marek Zdebel

?         III miejsce w Mistrzostwach Katowic Gimnazjów w Piłce Siatkowej Dziewcząt, 2000/2001

?         I miejsce w Mistrzostwach Katowic Gimnazjów w Rzucie Oszczepem Dziewcząt, 2001/2002

?         I miejsce w Mistrzostwach Katowic Gimnazjów w Rzucie Oszczepem Dziewcząt, 2002/2003

?         II miejsce w Mistrzostwach Katowic Gimnazjów w Piłce Siatkowej Dziewcząt, 2002/2003

?         III miejsce w Mistrzostwach Śląska Gimnazjów w Rzucie Oszczepem Dziewcząt, 2001/2002

?         II miejsce w Rejonowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt, 2002/2003


Marcin Kopytowski
/ nauczyciel: mgr Sebastian Góra

?         II miejsce w Mistrzostwach Katowic Gimnazjów w Piłce Siatkowej Chłopców, 2000/2001

?         I miejsce w Mistrzostwach Katowic Gimnazjów w Piłce Nożnej, 2002/2003

?         II miejsce w Turnieju Rejonowym Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej, 2002/2003


Piotr Skruch
/ nauczyciel: mgr Marek Zdebel

?         III miejsce w Mistrzostwach Katowic Gimnazjów w Piłce Nożnej, 2002/2003

?         I miejsce w Mistrzostwach Katowic Gimnazjów w Piłce Nożnej, 2002/2003

?         II miejsce w Turnieju Rejonowym Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej, 2002/2003


Joanna Skoczylas
/nauczyciel: mgr Bogusława Szewczyk

?         Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii, 2003/2004


Rafał Maćkowski
/ nauczyciel: Barbara Tajstra

?         III miejsce w Diecezjalnym Konkkursie Wiedzy Biblijnej, 2002/2003

Rafał Maćkowski / nauczyciel: mgr Małgorzata Wypych

?         III miejsce w Konkursie Historycznym ?Krąg Kultur Unii Europejskiej ? Belgia?, 2002/2003

Rafał Maćkowski / nauczyciel: mgr Arkadiusz Kurek

?         III miejsce w II  Miejskim Konkursie Języka Niemieckiego, 2003/2004


Karolina Kufel
/ nauczyciel: mgr Sebastian Góra

?         I miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Gimnazjalnych w Skoku w Dal Dziewcząt, 2001/2002, 2002/2003 i 2003/2004

?         I miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Lekkoatletycznych Szkół Gimnazjalnych, 2001/2002

?         II miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Lekkoatletycznych Szkół Gimnazjalnych, 2003/2004

?         I miejsce w Biegach Przełajowych o Mistrzostwo Katowic Szkół Gimnazjalnych, 2002/2003

?         III miejsce w Rejonowych Biegach Przełajowych Szkół Gimnazjalnych, 2002/2003

?         III miejsce w Biegach Przełajowych o Mistrzostwo Katowic Szkół Gimnazjalnych, 2003/2004

?         III miejsce w Rejonowych Biegach Przełajowych Szkół Gimnazjalnych, 2003/2004

?         II miejsce w Mistrzostwach Katowic Gimnazjów w Piłce Siatkowej Dziewcząt, 2002/2003

?         VI miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Skoku w Dal, 2003/2004


Paulina Wysokińska
/ nauczyciel: Elżbieta Pucka

?         II miejsce w Biegach przełajowych o Mistrzostwo Katowic Szkół Gimnazjalnych, 2001/2002

?         II miejsce w Rejonowych Biegach Przełajowych Szkół Gimnazjalnych, 2001/2002

?         I miejsce w Biegach Przełajowych o Mistrzostwo Katowic Szkół Gimnazjalnych, 2002/2003

?         III miejsce w Rejonowych Biegach Przełajowych Szkół Gimnazjalnych, 2002/2003

?         III miejsce w Biegach Przełajowych o Mistrzostwo Katowic Szkół Gimnazjalnych, 2003/2004

?         II miejsce w Rejonowych Biegach Przełajowych Szkół Gimnazjalnych, 2003/2004

?         III miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Gimnazjalnych w biegu na 100m, 2002/2003 i II miejsce – 2003/2004

?         IV miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Lekkoatletycznych Szkół Gimnazjalnych w biegu na 100m. 2003/2004


Tomasz Synowiec
/ nauczyciel: mgr Marek Zdebel

?         III miejsce w Mistrzostwach Katowic Gimnazjów w Piłce Ręcznej, 2002/2003 i II miejsce ? 2003/2004

?         I miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Gimnazjalnych w Pchnięciu Kulą, 2003/2004

Ten wpis został opublikowany w kategorii Złota księga. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *