Absolwenci 2004/2005

ABSOLWENCI ROKU SZKOLNEGO 2004/2005


Marta  Ignasiak / nauczyciel: mgr Małgorzata Wypych

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii w  roku  szkolnym  2004/2005

Marta  Ignasiak / nauczyciel: mgr Dominka Nalbert


III miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie  z Języka Angielskiego High Flier w  roku  szkolnym  2004/200

Katarzyna  Ignasiak / Nauczyciel mgr  Małgorzata Wypych


Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego  z  Historii w roku  szkolnym  2004/2005

Katarzyna  Ignasiak / Nauczyciel mgr Joanna Sidełko – Kasperska


II miejsce w województwie i IX miejsce  w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie ALFIK Humanistyczny w roku szkolnym 2004/2005

Maria  Pallado / Nauczyciel  mgr Ewa Fatyga – Fijołek

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literacko ? Plastycznym  ?Bracia nasi najmniejsi? w roku szkolnym 2004/2005

I  miejsce w Konkursie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach ?Mój niepełnosprawny przyjaciel ? w  roku szkolnym 2004/2005

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim ?Granice zwierzeń?  w roku szkolnym 2004/2005

Wyróżnienie  w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno –  Literacki ?Sumienie? w roku szkolnym 2004/2005

III miejsce w Młodzieżowym Turnieju Literackim  w roku szkolnym 2004/2005

III miejsce w Międzyszkolnym Literackim Konkursie Walentynkowym w roku szkolnym 2004/2005

Mateusz  Czech / Nauczyciel mgr Małgorzata Wypych

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie o Katowicach i Samorządzie Lokalnym w roku szkolnym 2004/2005
Mateusz  Czech / Nauczyciel mgr Teresa Nowrotek

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii w roku szkolnym 2003/2004 i 2004/2005

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Chemiczne Duety w roku szkolnym 2003/2004

Michał  Dembski / Nauczyciel mgr Teresa Nowrotek


Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii w roku szkolnym 2004/2005

Grzegorz  Filipczyk / Nauczyciel mgr Mariola Marcisz


Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki w roku szkolnym 2004/2005


III miejsce w Konkursie Matematycznym GIMAS w roku szkolnym 2004/2005


Wyróżnienie II stopnia w X Edycji Międzynarodowego  Konkursie  Matematycznym KANGUR  2005

Grzegorz  Filipczyk /Nauczyciel  mgr Ewa Fatyga – Fijołek


III miejsce  w Gimnazjadzie Ortograficznej w roku szkolnym 2004/2005

I miejsce w Międzyszkolnym Literackim Konkursie Walentynkowym w roku szkolnym 2004/2005

Krzysztof  Mamok / Nauczyciel  mgr Dominika Nalbert

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim ?Najstraszniejsze opowiadanie w języku  angielskim o tematyce Halloween? w roku szkolnym 2004/2005

II etap w Olimpiadzie z Języka Angielskiego w roku szkolnym 2004/2005

Natalia  Bandach /   Nauczyciel  mgr Ewa Fatyga ? Fijołek

Finalistka Młodzieżowego Turnieju Literackiego  w roku szkolnym 2003/2004

Laureatka IX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Prace Literacką w roku szkolnym 2004/2005

I miejsce  w III Edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Literackiego ?Sumienie? w roku szkolnym 2004/2005

I miejsce w III Edycji Międzyszkolnego Konkursu Literackiego ?Granice zwierzeń?  w roku szkolnym 2004/2005

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literacko – Plastycznym ?Bracia nasi najmniejsi? w roku szkolnym 2004/2005

I miejsce w Popołudniu z Zielonym Pegazem w roku szkolnym 2004/2005

II miejsce w III Edycji Międzyszkolnego Konkursu Tolkienowskiego ? TOLKIENADA –  w roku szkolnym 2004/2005

II miejsce w Konkursie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach ?Mój niepełnosprawny przyjaciel? w roku szkolnym 2004/2005
Natalia  Bandach / Nauczyciel  Barbara  Tajstra, Ks. Adam Zdebel

II miejsce w rejonie w Wojewódzkim Konkursie Biblijnym w roku szkolnym 2002/2003 i 2004/2005

Natalia  Bandach / Nauczyciel mgr Aneta Piedo – Kula


Lider Programu Rozpal Niepokój o Ziemię  w roku szkolnym 2003/2004

Maria  Lipiak /   Nauczyciel  mgr Ewa Fatyga – Fijołek

Finalistka Młodzieżowego Turnieju literackiego w roku szkolnym 2002/2003 i 2003/2004

III miejsce w Młodzieżowym Turnieju Literackim w roku szkolnym 2004/2005

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Literackim ?Bracia nasi najmniejsi? w roku szkolnym 2004/2005

Wyróżnienie w Konkursie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach ?Mój niepełnosprawny przyjaciel? w roku szkolnym 2004/2005
Maria Lipiak / Nauczyciel  mgr Agnieszka Janas

II miejsce na Festiwalu Piosenki Rozrywkowej w roku szkolnym 2003/2004

Mateusz Mikulski / Nauczyciel mgr Małgorzata Salkiewicz


Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki w roku szkolnym 2004/2005


II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczne Duety w roku szkolnym 2003/2004


III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczne Duety w roku szkolnym 2004/2005

Mateusz Mikulski / Nauczyciel mgr Olga Fałek – Zdebel


I miejsce w IV  Katowickim  Konkursie Informatycznym w roku szkolnym 2004/2005

Mateusz Mikulski / Nauczyciel mgr Danuta Tworuszka


Wyróżnienie I stopnia w Polsko ? Ukraińskim Konkursie Fizycznym LWIĄTKO 2004  w roku szkolnym 2003/2004


Wyróżnienie III stopnia w Polsko ? Ukraińskim Konkursie Fizycznym LWIĄTKO 2005  w roku szkolnym 2004/2005

Mateusz Mikulski / Nauczyciel mgr Aneta Piedo – Kula


III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Mix Przyrodniczy  w roku szkolnym 2004/2005

Przemysław  Pawelec / Nauczyciel mgr Małgorzata Salkiewicz


Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki w roku szkolnym 2004/2005


II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Przygoda z Matematyką w roku szkolnym 2004/2005


II miejsce w Konkursie Matematycznym GIMAS w roku szkolnym 2004/2005


Wyróżnienie  III stopnia w X Edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR 2005


Finalista XI Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego Nudna Matematyka w roku szkolnym 2003/2004


III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczne Duety  w roku szkolnym 2003/2004


Wyróżnienie II stopnia  w VIII Edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego  KANGUR  2003


II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Czar Par w roku szkolnym 2002/2003

Przemysław  Pawelec / Nauczyciel mgr Danuta Tworuszka


Wyróżnienie I stopnia w Polsko ? Ukraińskim Konkursie Fizycznym LWIĄTKO w roku szkolnym 2003/2004

Przemysław  Pawelec / Nauczyciel mgr Olga Fałek – Zdebel


II miejsce w  IV  Katowickim Konkursie Informatycznym roku szkolnym 2004/2005

Anna  Pawlok /  Nauczyciel mgr Sebastian Góra


I miejsce  w  biegu na 100 m o Mistrzostwo Katowic w roku szkolnym 2003/2004 i 2004/2005

I miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych o Mistrzostwo Katowic Szkół Gimnazjalnych w roku szkolnym 2002/2003

III miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych o Mistrzostwo Katowic Szkół Gimnazjalnych w roku szkolnym 2004/2005

II miejsce w Rejonowych  Biegach Przełajowych Szkół Gimnazjalnych  w roku szkolnym 2002/2003 i 2003/2004

I miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych w biegu na 100 m w roku szkolnym 2003/2004

III miejsce w Mistrzostwach Katowic w pływaniu na dystansie 50 m stylem dowolnym w roku szkolnym 2003/2004

II miejsce w Mistrzostwach Katowic w pływaniu na dystansie 50 m stylem dowolnym w roku szkolnym 2004/2005

III miejsce w Mistrzostwach Katowic w sztafecie 4 x  50 m stylem zmiennym w roku szkolnym 2004/2005

VII miejsce w biegu na 200 m w Halowych Mistrzostwach Polski Młodzików w Spale w   2005 roku

IX miejsce w biegu na 100 m ppł w Mistrzostwach Polski Młodzików L.A. w 2005 roku

Łukasz  Kamiński / Nauczyciel mgr Marek  Zdebel


II miejsce w piłce ręcznej o Mistrzostwo Katowic  Szkół Gimnazjalnych w roku szkolnym 2003/2004

II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych  o Mistrzostwo Katowic Szkół Gimnazjalnych w roku szkolnym 2004/2005

II miejsce w biegu na 1000 m o Mistrzostwo Katowic Szkół Gimnazjalnych w roku szkolnym 2003/2004

III miejsce w biegu na 1000 m o Mistrzostwo Katowic Szkół Gimnazjalnych w roku szkolnym 2004/2005

Ten wpis został opublikowany w kategorii Złota księga. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *