Dziewczyny z jednym zwycięstwem, AWANS chłopców !

 

W tym roku szkolnym, po solidnej pracy na SKS, liczyliśmy na przełamanie złej passy w międzyszkolnych rozgrywkach. Po raz kolejny przyszło nam zagrać z Gimnazjum nr 6, Gimnazjum 21 oraz z Gimnazjum 1.

 

Znowu musieliśmy się zmierzyć z dwoma zespołami, które na sali gimnastycznej spędzają nie 1,5 godziny przynajmniej sześć razy w tygodniu. Nie daliśmy im rady i dopiero z Gimnazjum nr 1 mogliśmy powalczyć i zakończyć rozgrywki przynajmniej z jednym zwycięstwem. Z bardzo dobrej strony pokazały się wszystkie dziewczyny z klas drugich i pierwszych, więc myślę, że jeżeli popracujemy solidnie na naszych SKS, to przyszły rok zaowocuje sukcesem. Dlatego zapraszam wszystkie chętne dziewczyny: nie ma potrzeby tracić kilka godzin na dojazdy do różnych ośrodków na treningi – to samo zrobić na miejscu.

Dopiero chłopakom udało się przejść pierwszą rundę. Na eliminacje udaliśmy się do Gimnazjum nr 4, aby zagrać z zawodowcami oraz z ? normalną? drużyną z G3. Z pierwszymi wygraliśmy tylko raz w ciągu 10 lat, a z drugimi jeszcze nigdy nie przegraliśmy. Tak też było w tym roku. G4 pokazała nam, jak powinno się grać, a G3 to my pokazaliśmy kilka zagrywek. W tym królował ?ołówek? Wiktor, atakując z 4 piętra. Kolejnym przeciwnikiem była drużyna UKS Mikrus z Gimnazjum nr 15 oraz drużyna G 9. Tym razem jednak chłopcy z G9 okazali się twardsi i nie przestraszyli się odpowiedzialności, czego nie można było powiedzieć o naszej drużynie. Z jednym Wiktorem nie da się wygrać meczu i po wyrównanym meczu przegraliśmy 2:0 i odpadliśmy z rozgrywek.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Siatkówka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *